Star FM online Home  |  Sitemap  |  Contact
Radio Star FM

Liaison@Radio Star
Saturday at 10pm




Newsletter
abonare dezabonare

Sunteti aici :: Echipa

Echipa

 

Star FM - 90,2 FM

 


Catalin Robu - director general (catalin.robu@radiostar.ro)
Teodora Orzea - director programe (teo@radiostar.ro)
Cristina Cornila - redactor sef (cristina.cornila@radiostar.ro)
Ramona Konnerth - referent marketin (ramona.konnerth@radiostar.ro)
Silviu Dobrescu - realizator programe, producator reclame (silviu.dobrescu@radiostar.ro)
Elisa Cantemir - realizator programe (elisa.cantemir@radiostar.ro)
Cristina Lascu - realizator programe (cristina.lascu@radiostar.ro)
Ciprian Robu - songs producer



Advertising







Horoscopul zilnic
BerbecBerbec : Incearca astazi sa fii cu picioarele pe pamant si sa nu iti faci prea mari iluzii atunci cand ... Citeste mai mult
Afiseaza zodia

Curs valutar 2015-05-05
EUR = 4.4292 RON
GBP = 6.0183 RON
USD = 3.9790 RON
Citeste mai mult
Conversie monede
= ? Conversie monede

Informatii meteorologice




Evenimentele zilei de azi




Internet Radio

Acasa | Echipa | Dedicatii | Horoscop zilnic | Adopta un caine fara stapan | Curs valutar | Contact | Advertising | Luptă şi tu împotriva abandonului şcolar
Aici poate fi banner-ul tau