Star FM online Home  |  Sitemap  |  Contact
Radio Star FM


Liaison@Radio Star
Saturday at 10pm



Newsletter
abonare dezabonare

Sunteti aici :: Echipa

Echipa

 

Star FM - 90,2 FM

 


Catalin Robu - director general (catalin.robu@radiostar.ro)
Teodora Orzea - director programe (teo@radiostar.ro)
Cristina Cornila - redactor sef (cristina.cornila@radiostar.ro)
Ramona Konnerth - referent marketin (ramona.konnerth@radiostar.ro)
Silviu Dobrescu - realizator programe, producator reclame (silviu.dobrescu@radiostar.ro)
Elisa Cantemir - realizator programe (elisa.cantemir@radiostar.ro)
Cristina Lascu - realizator programe (cristina.lascu@radiostar.ro)
Ciprian Robu - songs producer



Advertising






Horoscopul zilnic
BerbecBerbec : Va fi un weekend de pregatiri, destul de stresant si obositor. Chiar daca tabloul nu este unul prea ... Citeste mai mult
Afiseaza zodia

Curs valutar 2014-12-19
EUR = 4.4705 RON
GBP = 5.6721 RON
USD = 3.6250 RON
Citeste mai mult
Conversie monede
= ? Conversie monede

Informatii meteorologice




Evenimentele zilei de azi




Acasa | Echipa | Dedicatii | Horoscop zilnic | Adopta un caine fara stapan | Curs valutar | Contact | Advertising | Adopta un caine fara stapan
Aici poate fi banner-ul tau